Neogen


Kosmetyki Neogen

Neogen to koreańska marka, która powstała w 2009 roku w Seulu. Sukces zawdzięczamy innowacyjnemu połączeniu nauki, biotechnologii oraz wyselekcjonowanych składników naturalnych. Wszystkie kosmetyki przeszły serię badań pod względem skuteczności oraz bezpieczeństwa dla skóry. Produkty nie zawierają substancji szkodliwych oraz tworzone są w oparciu o światowe trendy.

Opatentowane formuły stworzone przez Neogen Lab z wykorzystaniem biotechnologii 4-generacji, skupiają się nie tylko na wielofunkcyjności oraz bezpieczeństwie kosmetyków, ale również nad poprawą ich wchłaniania.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Unii Europejskiej

produkty_neogen

Każdy brand marki Neogen jest spersonalizowany, ponieważ wierzymy, że nasi klienci są wyjątkowi, a ich potrzeby różnią się w zależności od typu skóry, wieku oraz stylu życia:

Code 9: marka dla kobiet nowoczesnych, pewnych siebie, które chcą zawsze być na czasie z nowinkami w świecie kosmetyków.

Dermalogy: to odpowiedź na codzienne problemy skórne przy wykorzystaniu technologii 6-Core (technologia pozyskiwania naturalnych składników aktywnych, ich stabilizacji oraz wzmacniania ich wchłanialności).

Re:p: propozycja dla Wegan. Marka bazuje wyłącznie wyłącznie na składnikach pochodzenia roślinnego. Przy produkcji opakowań wykorzystujemy przetworzony papier, a nadruki wykonujemy tuszem sojowym.

Agecure: to innowacyjna alternatywa dla botoksu. Silnie przeciwzmarszczkowa seria oparta na opatentowanych składnikach.

2018 Willcaregroup All rights reserved