O Nas


Willcare Group

Willcare Group Sp. z o.o. jest jednym z największych dystrybutorów kosmetyków z Korei Południowej na rynku polskim i europejskim. Naszą misją jest umożliwianie europejskim konsumentom czerpania ze wszystkich dobrodziejstw jakie oferują kosmetyki z koreańskie, a także przybliżanie im samej idei oraz metod koreańskiej pielęgnacji ciała, które uważane są za jedne z najbardziej skutecznych i zaawansowanych na świecie.

Od początku naszej działalności prowadzimy bezpośrednią współpracę producentami, czego efektem jest posiadanie przez nas wyłączności na sprzedaż marek: Missha, Dear Klairs, CU Skin, Belleza Castillo, Neogen, Swiss Pure, Ettang, Blithe oraz A’Pieu.
Marki będące w naszym portfelu spełniają najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa. Sprzedawane przez nas kosmetyki produkowane są wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych składników, przebadanych dermatologicznie. Charakteryzują się bogatszym i bardziej nasyconym substancjami pielęgnacyjnymi składem co stanowi ich znaczną przewagę nad kosmetykami europejskich producentów. Ich jakość doceniły już miliony konsumentów w Azji, Ameryce Północnej i Południowej, a dzięki Willcare Group również w Polsce i Europie. Bezpieczny skład oraz wnikliwie kontrolowany, najwyższej jakości proces produkcyjny sprawiają, że kosmetyki koreańskie uważane są za jedne z najbardziej zaawansowanych i innowacyjnych na świecie.

Naszymi odbiorcami są tysiące klientów hurtowych i detalicznych m.in. z Polski, Niemiec, Szwecji, Irlandii, Niemiec, Hiszpanii, Finlandii, Czech, Rumunii, Litwy oraz Węgier! Naszym klientom zapewniamy najwyższą jakość obsługi zarówno pod względem zakresu prezentowanej oferty jak i terminowości dostaw.
W naszej działalności wykorzystujemy wiele kanałów dystrybucji. Prowadzimy sprzedaż bezpośrednią do dużych odbiorców hurtowych oraz detaliczną z wykorzystaniem kanału e-commerce oraz sklepów stacjonarnych. Jesteśmy właścicielem sklepów internetowych: missha.pl, kmcosmetics.pl, perfectskin.pl oraz skingarden.pl. Dla dużych klientów hurtowych oferujemy również dostarczanie produktów OEM.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Naszymi odbiorcami są tysiące klientów hurtowych i detalicznych m.in. z Polski, Niemiec, Szwecji, Irlandii, Niemiec, Hiszpanii, Finlandii, Czech, Rumunii, Litwy oraz Węgier!

2018 Willcaregroup All rights reserved